KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13857011
nr 1385 7011
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Gouache, Katter. Signerad. Motivet: 44x56 cm, yttermått inklusive ram: 58x70cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:37:34
1.500 kr
1.600 kr
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
Gouache